تبلیغات تلویزیونی

Print |  E-mail

::: تبلیغات تلویزیونی

رامین فاروقی ساخت فيلم‌ها و آگهي‌هاي تبليغاتي (تيزر) را از سال ۱۹۹۰ آغاز كرد و بيشتر آثار او در اين زمينه به سفارش سيستم بانكي و شركت‌هاي خودروسازي بوده است.

فاروقی در توليد كارهاي تبليغاتي از سبکی ویژه برخوردار است و تا به امروز آژانس‌هاي معتبر تبليغاتي از او به عنوان كارگردان خلاق، مشاور استراتژيك برند و طراح متن دعوت به كار كرده‌اند.

آشنايي او با فرهنگ ايراني و تجربه‌اي كه طي سفرهاي متعدد در حوزه مستندسازي و پژوهشي در موضوع فرهنگ و توسعه داشته است به او این امكان را داده است تا سنجش واقع‌بينانه‌ای از مقوله‌ي ارتباط‌گيري با جامعه‌ی هدف داشته باشد.

این مستندساز ایرانی در زمینه‌ی تبلیغات معتقد است: «ارتباط گرفتن و انتقال پيام در فضايي برانگيزاننده و نافذ چالشی است که مقابل هر فیلم‌ساز قرار دارد. تبلیغات صورتی موجز، عینی و عملی از چنین چالشی می‌باشد که به سرعت اين امكان را در اختيار فیلم‌ساز قرار مي‌دهد تا دريابد چه كرده است و از ايده تا عمل چه اتفاقي افتاده است و گاهي فرصت اين را پيدا مي‌كند كه به سرعت عملكردش را ويرايش كند.»

فاروقی می‌افزاید: «مي‌گويند: «سينما هنر صنعت است». مي‌توان گفت تبليغات، صنعتي است كه در آن هنر بايد چابک، قابل انعطاف و به‌روز باشد. طراحي تبلیغات چالش جذابي است ميانِ آنچه دوست داري و آنچه سفارش گرفته‌اي.»

طراحی وب سایت و میزبانی وب توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ نگاه نو